Що буде, якщо впустити одноразовий вейп у воду

Одноразові вейпи – здорова альтернатива куріння. Одноразовий факт означає, що вони поставляються зарядженими та попередньо заповненими електронними рідинами, тому обслуговувати їх не потрібно.

Але що якщо ваш одноразовий вейп впаде у воду? Чи працюватиме він після цього безпечно, стабільно і нормально? Безумовно, неправильне поводження з вейпом, що впало у воду, може призвести до ураження електричним струмом, що є небезпечним для вас.

Крім того, у вас можуть виникнути проблеми, пов'язані з пошкодженнями котушки, атомайзера та мікропроцесора, які вплинуть на загальну продуктивність вейпу або повністю зашкодять його.

Як на одноразові вейпи впливає вода

Враховуючи нагрівальний ефект у будь-якому одноразовому вейпі, вплив води на пристрій «заважає» контакту батареї та атомайзера. Це означає, що вейп більше не нагрівається належним чином і може навіть вибухнути в залежності від типу батареї і заряду, що є в ній.


Інші серйозні наслідки впливу води на одноразові вейпи включають:


  • Коротке замикання.

Це може призвести до несправності пристрою або викликати спалах через перетин шляхів різних електричних струмів.

  • Корозія

У більшості одноразових вейпів використовуються сітчасті котушки та інші металеві пластини. Якщо вони вступлять у контакт із водою, з'являються осередки корозії, які впливають на загальне функціонування пристрою.

  • Відмова батареї.

Батареї мають позитивні та негативні клеми, через які струм тече по-різному. Вода може скоротити ці клеми і викликати миттєву розрядку акумулятора. Це означає, що він не живить нагрівальні спіралі вейпу.


Що робити, якщо вейп упав у воду

Різні виробники використовують різні конструкції одноразових вейпів, причому деякі моделі оснащуються захистом від дії вологи. Багато в чому залежить від того, як швидко ви дістали пристрій з води після падіння.

Бажано відразу після того, як ви дістали свій вейп із води, відкрити його (якщо дозволяє конструкція). Необхідно вийняти акумулятор та будь-які інші знімні частини, а потім залишити пристрій сохнути. Деякі фахівці рекомендують повністю помістити все це у звичайний рис, який дуже швидко витягає всю вологу.

Якщо ви не можете розібрати пристрій, найкраще, що ви можете зробити, це перевернути його вгору дном і дати висохнути. У цьому випадку робочий стан залежатиме від того, чи вода потрапила в нагрівальну камеру або якийсь інший електричний компонент усередині вейпу.

Потім ви повинні залишити свій одноразовий вейп сохнути кілька годин, а потім спробувати його активувати. Якщо пощастить, вейп-ручка працюватиме як завжди. Однак, якщо пошкодження сильне, залишається лише правильно утилізувати гаджет.

2803