Як правильно зберігати електронні рідини

Багато хто з нас знає, де купити електронні рідини або як долити їх у POD-пристрої, але що вам відомо про їхнє безпечне зберігання? Напевно, ви не раз робили помилку, залишаючи рідину для вейпу на поверхні столу, в ящику столу або навіть у кишені.


Більшість вейперів, як правило, забувають про місцезнаходження своєї пляшки е-соку доти, доки рідина у вейпі не закінчиться. Зрозуміло, що зберігання - це останнє, про що ви думаєте при покупці рідини для електронних сигарет, але це важливий момент, коли ви купуєте її у великих обсягах або готуєте суміші самостійно.


Що потрібно знати про зберігання

Багато вейперів прагнуть зробити рідину самостійно, щоб отримати кращий і більш вишуканий результат. Хорошою новиною є те, що ви можете виробляти багато рідини для електронних сигарет та зберігати її протягом кількох місяців.


При цьому важливо розуміти, що інгредієнти у складі соку для вейпів містять хімічні речовини, органічні ароматизатори та інші рідкі сполуки. Вони можуть реагувати та розкладатися при неправильному зберіганні.


Основні моменти та нюанси, на які слід звернути увагу при зберіганні:


  • Сонячне світло.

Світло нагріває рідину, при цьому її молекулярні сполуки руйнуються під впливом ультрафіолетових променів. Процес окислення додатково стимулюється присутністю УФ-випромінювання. Тому рекомендується тримати електронні рідини подалі від прямого джерела світла. Завжди зберігайте пляшки у темному місці, щоб уникнути пошкодження ультрафіолетом.


  • Повітря.

Коли пляшку з електронною рідиною залишають на відкритому повітрі, кисень вступає в реакцію з нікотином та утворює котинін. У цій реакції губляться два атоми водню та один атом кисню. Це означає, що нікотин у рідині для електронних сигарет почав руйнуватися, що знижує якість соку. Переконайтеся, що електронний сік зберігається у герметичному контейнері.


  • Тепло.

Тепло є каталізатором реакцій розпаду нікотину, знижуючи якість електронної рідини. Висока температура може значно змінити смак соку для електронних сигарет, тому завжди тримайте пляшки з рідиною подалі від джерел тепла.


Заморожування - найкращий спосіб зберігати рідину

Якщо ви хочете, щоб ваша рідина зберігалася довго і залишалася непошкодженою протягом тривалого часу, найкращий варіант зберігати її в холодильнику. Це гарантує, що жодні екологічні чи фізичні чинники не порушать хімічну цілісність соку вейпу. Оскільки молекулярна енергія зменшується за більш низьких температур, це запобігає будь-яким хімічним змінам.


PG в рідині також має антибактеріальні властивості, а низькі температури перешкоджають зростанню бактерій, тому зберігання в холодильнику є відмінним варіантом. Консистенція рідини може загуснути при тривалому зберіганні у холодильнику, тому перед повторним наповненням краще довести її до кімнатної температури.

292