Рідина для вейпа як запорука безпеки і насолоди для вейперов

Досвідчені вейпери і новачки в цій справі перше, що роблять після покупки вейпа (електронної сигарети) - підбирають рідину для заправки модного девайса. Звичайно, якщо ви вже спец в цій справі і розбираєтеся, що до чого, то можете зробити самозамес. Але навіщо витрачати час, сили, якщо можна купити готові рідини для вейпа ?! Інтернет-магазин "Temptation" займається виготовленням і продажем рідин для вейпа преміум-класу.

Ми пропонуємо вейп-рідина виключно екстра-класу. Вона безпечна для вашого здоров'я, краще випаровується, має більш насичені смакові якості. Досвідчені вейпери порівнюють якісну рідину з дорогим елітним алкоголем. І спробувавши раз вейп, в якому жижа якісна, в їх руках більше ніколи не виявиться сумнівна заправка.

Як правильно вибрати рідина для вейпа? Щоб не помилитися в правильному виборі вейперной заправки, варто розуміти, яка жижа ідеально підійде вам. Початківцям вейперам і людям, які мають досвід в цій справі, рекомендується використовувати різні продукти, які підходять саме цій групі осіб.

Для правильного вибору варто враховувати наступне:

● Міцність. Вона залежить від кількості нікотину в заправці на 1 мл. Чим він вищий, тим міцніше рідина для вейпа. Тому, початківцям вейперам рекомендуємо вибирати нульові показники, а досвідченим курцям - грамотно розраховувати дозу. Ні в якому разі не варто починати з позначки 12 - це може згубно позначитися на вашому здоров'ї!

● Співвідношення пропиленгликоля (PG) до гліцерину (VG). Пропіленгліколь відповідає за смакові якості, а гліцерин - за пар. Залежно від цих показників рідини діляться на три види: 1. Стандартні - переважає трохи смак над кількістю пара. Така рідина відмінно підійде новачкам, які ще не визначилися зі своїм вибором. 2. З максимальним смаком - пропіленгліколь становить 95%. Підходить тим, хто купує рідини з яскраво вираженими смаковими якостями, цінує їх властивості. 3. З переважанням пара - місткість гліцерину більше 80%. Підійде любителям пускати густі клуби диму.

● Смак. Заправка може бути як з одним вираженим запахом, так і міксовий, що дозволяє відчути безліч різних ароматів. Всі рідини за смаковими властивостями можна розділити на: фруктові, кондитерські, тютюнові. Є ті, хто купує виключно стандартні аромати, а є любителі екзотичних смаків, яким до душі щось незвичайне, нове. Що ми пропонуємо? Магазин "Temptation" знає що потрібно для справжньої насолоди від вейпінга, тому пропонує виключно преміум заправки для вейпа і електронних сигарет. Кожна заправка має унікальний склад і смак, який неодмінно вам сподобається і принесе задоволення від процесу куріння.

На нашому сайті можна купити різноманітні рідини:

● міцністю від 0 до 12, які підходять новачкам і професіоналам;

● співвідношенням PG / VG 60/40 і 70/30;

● з моно смаком і смаковими міксами. Ми створили рідини, які мають фруктовий, тютюновий, десертний смаки. Ви неодмінно знайдете свій смак! До складу рідин входять ароматизатори відомих фірм Capella, TPA, Solub arome, Xi'an Taima. Пропіленгліколь використовуємо виробника BASF, гліцерин - BASF, нікотин - HiLiQ.

Всі компоненти мають вищу якість, безпечні для здоров'я людини. Для вас представлений відмінний вибір вейп-рідин преміум якості, які можна купити за доступною ціною вже зараз!

882