Компоненти для електронної рідини

Якщо ви плануєте перейти від куріння до вейпінгу, завжди краще заздалегідь дізнатися про особливості ширяння. Зокрема, йтиметься про електронну рідину та її склад. Це дозволить зрозуміти, наскільки безпечніше вибрати вейпінг як альтернативу традиційним сигаретам.


Отже, практично будь-яка рідина для вейпінгу містить суміш наступних інгредієнтів:


пропіленгліколь (PG);

рослинний гліцерин (VG);

нікотин;

ароматизатори;

очищена вода.

Приблизно 90% доступного на ринку соку для вейпів складається з пропіленгліколю та рослинного гліцерину. Що це за компоненти та з чого вони складаються?


Рослинний гліцерин

Харчовий VG на 99,7% складається з рослинної олії та відповідає за утворення кращих хмар при вейпінгу. Чим більший вміст VG у вашому рідкому соку, тим щільнішими будуть хмари пари. Однак більш високий вміст може зменшити загальну інтенсивність смаку. VG – це основний інгредієнт соку для електронних сигарет у вигляді безбарвної густої рідини без запаху з солодким смаком.


Гліцерин також використовується як загусник для зниження точки випаровування. Він випаровується за нижчих температур, даючи вам ідеальне відчуття куріння сигарети, створюючи ефект диму. Крім того, в'язкість запобігає розрідженню нетоксичних рідин.


Пропіленгліколь

Крім рідини для вейпів, PG також широко використовується в різних продуктах як зволожуючий агент: наприклад, у косметиці, фармацевтиці та харчових продуктах. Крім того, використання PG схвалено у харчових продуктах, включаючи безалкогольні напої та ароматизатори.


У рідині PG посилює смак і забезпечує удар по горлу. Поточні дослідження показують, що він не завдає шкоди здоров'ю вейперів. Поки ви ширяєте, аромат і нікотин з'єднуються разом і дають вам ідеальний досвід ширяння.


Нікотін

Не всі рідини для електронних сигарет містять нікотин. Ви можете використовувати е-сік, який повністю не містить нікотину, або ви можете додати нікотин пізніше відповідно до своїх уподобань. Важливо пам'ятати, що нікотин є токсином, і поводитися з ним слід дуже обережно, особливо у присутності дітей та свійських тварин.


Ароматизатори

Більшість ароматизаторів, що використовуються у рідинах для вейпінгу, є харчовими. Вони дозволяють створювати свої власні смаки тим вейперам, хто віддає перевагу самозамісам, наприклад. Слід зазначити, що харчові ароматизатори та «ароматизований» е-сік не взаємозамінні.

267