Спіралі для електронної сигарети

Намотування в електронній сигареті

Намотування - основна частина випарника електронних сигарет. Вона має вигляд закрученої спіралі, яка складається з декількох або одного виду дроту, і виконує роль нагрівального елементу. При нагріванні спіралі рідина для вейпа починає випаровуватися, утворюючи густий і ароматний пар.

Бувалі вейпери добре знають, що від різновиду намотування залежить смак. А при виборі важливо враховувати не тільки якість дроту, але і потужність вейпа, опір, розмір випарної камери атомайзера. Стандартними койлами зважають на діаметром дроту 0.2-0.4 мм, намотаною в 5-6 витків на оправу в 2.5-3 мм діаметром. Але любителі вейпінга можуть виготовляти спіралі для вейпа своїми руками, індивідуально підбираючи дріт, тип плетіння, діаметр оправи.Готові койли або самостійне виготовлення?

Купувати койл або робити самостійно? - таке питання виникало в голові кожного парильщика. Нюансів багато, але якщо говорити в двох словах, то тим, хто вважає за краще знайти свій ідеальний смак, має вільний час і має необхідні інструменти (або готовий купити) - спробуйте зробити намотування своїми руками. Не турбуйтеся, якщо вийде не відразу, адже це заняття вимагає багато сил, знань і досвіду.

Якщо ти новічок  або не маєш достатньо часу на експерименти - купуйте готові койли. Для дріпок зі зведеною затягуванням і Атомайзери підходять товсті намотування, а для баків з сигаретної тягою краще вибирати тонкі спіралі. На нашому сайті ви знайдете безліч варіантів, серед яких обов'язково знайдете відповідний для вашого девайса.


Як зробити і встановити намотування?

Койл-білдінг - саме так називається процес виготовлення намоток. Для створення спіралей знадобиться: плоскогубці, кусачки, пінцет, викрутка або шуруповерт. Залежно від типу дроту її необхідно знежирити або пропалити. Потім за допомогою дроту або спеціального інструменту створити койл. Після потрібної кількості витків спіраль затиснути плоскогубцями, а зайве відрізати за допомогою кусачок.

Готові койли поміщаються в обслуговується базу. Для початку стійки піддаються очищенню, а потім тільки до них кріпиться спіраль. Щоб перевірити працездатність девайса, нагрівальний елемент пропалюють. Якщо все в порядку - встановлюється бавовняна вата, і електронна сигарета готова до роботи.


Як доглядати за спіраллю для вейпа?

Різні барвники і смакові добавки в складі рідин для вейпа можуть осідати на намотуванні, утворюючи наліт. Також можливий нагар через конденсату. Але якщо сама спіраль ціла, то її можна почистити, а не міняти. Для цього її потрібно розігріти і спеціальною щіточкою для чищення вейпа (або будь-який інший підходящої щіткою) акуратно відчистити намотування. Після того, як спіраль відновить свій колір, необхідно замінити вату. 


930