Основа для вейпа: як вибрати оптимальний варіант?

Відкриваючи для себе вейпінг, можна зіпсувати перше враження всього лише неправильно підібравши рідина для ширяння. Промахи в виборі трапляються навіть у досвідчених курців, не кажучи про новачків. Але в цій статті ми поділимося важливими критеріями, які допоможуть вам купити відповідну основу для вейпа.

Що враховувати, купуючи рідину?

Вейпери з досвідом знають, що смак - не найголовніше як в готовому продукті, так і самозамесі. В першу чергу варто відштовхуватися від складу, який безпосередньо впливає на характеристики баз. Стандартно в рідину додають:

  • Пропіленгліколь і гліцерин;
  • Нікотин;
  • Ароматизатор;
  • ноді воду.

Від їх співвідношення залежить, який вийде основа на вейп: паряться, з насиченими смаковими якостями, з сильним «ударом по горлу» і т.д ..

Про що говорять VG / PG?

Від показника PG (пропіленгліколевої частки) залежать смакові відчуття. Чим він вищий, тим яскравіше смак. VG відображає зміст гліцерину - він впливає на паріння. Щоб зорієнтуватися:

  • Жижа 50VG / 50PG буде з яскраво насиченим смаком;
  • Основа 60VG / 40PG дасть гарний пар;
  • База 70VG / 30PG подарує цілу хмару.

Варто розуміти, що насолодитися густою хмарою можна тільки використовуючи потужний електронний вейп, аматорські моделі не впораються з таким завданням.

Скільки нікотину потрібно?

Нікотин - не головний компонент в основі вейпа. Кому не знайома звичайна сигарета (або нікотин протипоказаний за станом здоров'я) вибирають безнікотинові заправки. Решті ж рекомендуємо:

  • 3-6 мг / мл - для тих, хто кидає купити;
  • 9-12 мг / мл - для людей, залежних від тютюну;
  • 18 мг / мл - для дуже завзятих курців, які скурює близько 2-х пачок сигарет на добу.

Існує концентрація 24 мл / мг, але її частіше використовують для дозаправки вейпа або розведення рідин.

Який аромат взяти?

Якщо з перерахованими вище показниками виразно зрозуміло, то з ароматами - очі розбігаються. Їх дуже багато, як моносмаків, так і сумішей. Навіть є такі, що на вдиху одним присмаком, а на видиху - іншим.

Ми ж радимо новачкам спочатку купити рідину для вейпа з одним смаком, а потім експериментувати. Так буде простіше зрозуміти свої бажання.

А, може, вибрати самозамес?

Якщо ви початківець вейпер, думка про самозамес краще відкинути. Спочатку варто спробувати готовий варіант рідини, щоб зрозуміти, що саме подобається, і тільки потім починати створювати самостійно.

Наш інтернет-магазин допоможе підібрати ідеальну для вас основу, оскільки має безліч варіантів готових жиж на вейп. А якщо сумніваєтеся з вибором, звертайтеся - ми допоможемо!

831