Чому варто перейти на безнікотинові рідини

Вейпінг має багато плюсів, одним з яких вважається можливість самостійно вибирати концентрацію нікотину. Для вейперів, які хочуть просто насолоджуватися смаком та ароматом, є можливість вибрати рідини для вейпінгу з нульовим вмістом нікотину.

Хоча більшість вейперів вважають нікотин важливою частиною свого досвіду ширяння, існує значний асортимент безнікотинових рідин для вейпінгу та вагомі причини, чому ви повинні вибрати їх. Чому вам варто насолоджуватися рідинами для вейпінгу без нікотину?

Звільнення від токсичності нікотину

Багато хто вважає вейпінг набагато безпечнішим, ніж куріння, тому що він не виробляє деякі хімічні речовини, які надходять із цигарок. Проте навіть «перехідним» курцям, які перейшли на вейпінг, важко триматися подалі від цигарок, якщо їхня рідина для вейпу не містить потрібної кількості нікотину.

Тим не менш, вейпінг дає вам можливість позбутися нікотинової залежності, використовуючи широкий спектр безнікотинових рідин для вейп-пристроїв, які майже завжди виготовлені з харчових інгредієнтів.

Безнікотинові електронні соки не мають нікотинової токсичності. Тим не менш, ви все одно повинні тримати їх у недоступному для дітей та домашніх тварин місці, особливо якщо у вас є інші вейпи, що містять нікотин або інші інгредієнти, які викликають звикання.

Не викликають звикання

При використанні безнікотинових рідин для вейпів пристроїв сигарет ви не ризикуєте стати залежними. Саме нікотин є для організму людини однією з найнебезпечніших речовин, яка викликає стійке звикання. Без нього вейпінг стає максимально безпечним.

Подібні електронні соки не містять традиційного тютюну та нікотину, у їх складі виключно присутні лише гліцерин, пропіленгліколь та харчові ароматичні добавки, які безпечні для ширяння та не викликають стійкої залежності.

Відпочинок від тютюну

Іноді ви можете відчути необхідність зробити перерву від нікотину. Це більшою мірою стосується того випадку, коли ви відчуваєте певне перенасичення цим компонентом. Якщо вам довелося прийняти дуже багато нікотину і вам потрібен час, щоб відвикнути від нього, рідини для вейпінгу без тютюну стануть гарним варіантом.

Занадто багато нікотину відразу може викликати у вас запаморочення, сонливість, млявість, інколи ж і нудоту. Хоча ви хочете триматися подалі від нікотину, ви все одно хочете використовувати вейпінг, щоб заспокоїтись.


З рідиною для ширяння з нульовою концентрацією нікотину ви можете парити скільки завгодно, даючи своєму тілу необхідний нікотиновий перепочинок.

193