Переваги ароматизаторів Capella

Швидкозростаюча популярність вейпінгу вже беззаперечний факт. І навіть ті, хто спочатку був категорично проти такої альтернативи звичайному палінню, визнають ефективність цього методу, віддаючи належне його нешкідливості та різноманітності смаків.

Яскравим і багатогранним вейпінг стає перш за все завдяки ароматизаторам. Лідируючі позиції серед ароматизаторів займають аромки преміум класу від американського виробника Capella. Це ароматичні рідини високої якості.


Що ж робить ароматизатори Capella настільки унікальними і особливими? Перш за все, це ряд переваг, якими вони володіють:

  • Приваблива ціна.
  • Не містять шкідливих домішок і речовин.
  • Не містять консервантів і стабілізаторів.
  • Мають високу концентрацію ароматів.
  • Водорозчинні.
  • Всі смаки ідеально поєднуються між собою в процесі самозамісу.

До того ж, ароматизатори Capella широко використовуються в харчовій промисловості. Що в принципі виключає використання будь-якого роду шкідливих хімічних речовин.

Головний принцип, яким керується виробник - це розділення ароматизаторів за смаковими групами. Процентний вміст ароматизаторів в них при приготуванні рідин буде приблизно однаковим.

Як правило, знайти таблицю дозування ароматизаторів в рідинах для вейпа особливих труднощів не складе. Виробники ароматизаторів Capella не зупиняються на досягнутому. Щороку вони випускають по кілька ароматизаторів з новими смаками.

Кожного разу вся продукція проходить тестування в кілька етапів. Підбір чергових нових смаків здійснюється, виходячи з переваг самих споживачів.

Ароматизатори Capella володіють глибоким і насиченим смаком, здатним задовольнити найвибагливішого вейпера. Широкий асортимент не залишить байдужим ні любителів солодких, десертних смаків, ні тих, хто більше любить свіжість і бадьорість.

Однак найбільшою популярністю у вейперів користуються:

  • Фруктові ароматизатори.
  • Десертні ароматизатори.
  • Кремові ароматизатори.
  • Ароматизатори зі смаком відомих напоїв.

Ці аромки відрізняються не тільки за своїми смаковими ознаками, а й також за часом, необхідним для їх настоювання.

Наприклад, фруктові аромки досить буде наятояти добу, а кремові і десертні необхідно настоювати кілька тижнів. Це обумовлено тим, що всі складові ароматизаторів натуральні. До складу десертних і кремових аромок входять речовини, яким необхідна велика кількість часу, щоб смак і аромат зміг максимально розкритися.

Але повірте, що ваші очікування будуть цілком виправдані. Адже аромкі Capella не залишили байдужим ще жодного вейпера. У нашому вейп-магазіні Temptation великий вибір ароматизаторів даного виробника. У вас буде можливість зануритися в яскравий світ паріння на солодких нотах десертних смаків, відчути всю силу і міць тонізуючих напоїв, торкнутися легкої свіжості фруктових ароматів.

Всі ароматизатори реалізуються в зручних флакончиках і з докладним описом їх дозування і складу. Ми не просто реалізуємо ароматизатори для вейпів, ми намагаємося зробити вейпінг аромо-мистецтвом. Телефонуйте і переконайтеся самі, що VIP-продукція може бути доступна кожному.


Ароматизатори TPA 

811