Топ 10 фактів про рідини для вейпу

З кожним днем кількість вейперів збільшується з високою швидкістю і багато з них зацікавлені у вивченні історії та цікавих фактів не лише про своє хобі, а й про його компонуючі. Від рідин напряму залежить якість процесу, але багатьом людям й досі нічого про них невідомо. 

Історія виникнення

Створювати рідини почали у 2000-х роках, коли китайська компанія Hon Lik розробила перший електронний пристрій «Ruyan», який повинен був допомогти кинути паління безболісно. У дослівному перекладі його назва — «подібний до диму».

Перші рідини для вейпу були досить простими і складалися із звичайних інгредієнтів, таких як гліцерин, пропіленгліколь та ароматизатори. Згодом, трішки пізніше, з‘явилися нікотиновмісні зразки, що швидко отримали популярність серед курців, які шукали альтернативу тютюновим виробам. 

З часом, вейпи та рідини для них стали дедалі поширеними, і компанії почали випускати різноманітні смаки для задоволення різних категорій споживачів. 

Цікаві факти

Усім людям притаманна властивість дізнаватися щось нове аби похизуватися перед друзями або розширити свій власний кругозір. Тримайте декілька цікавих свідчень:

  1. Нікотин може міститися у різних концентраціях, від нуля до міцних значень.
  2. У багатьох рідинах можуть міститися додаткові складові, такі як кофеїн або вітаміни.
  3. На роботу електронного парильника впливає густина та в‘язкість, що зазвичай буває різною.
  4. Існує безліч різноманітних смаків, від солодких до кислих або солоних, щоб справжні гурмани могли задовольнити свої потреби.
  5. Багато рідин для вейпів виготовляються з різних співвідношень гліцерину та пропіленгліколю, які можуть впливати на товщину та смак пару. 
  6. Використання електронних пристроїв для куріння на основі рідин може бути мен шкідливим для здоров‘я, ніж куріння традиційних тютюнових виробів, але все ж потребує обережності.
  7. Використання гліцерину обумовлено його високою в‘язкістю, що дозволяє відтворювати велику кількість пару.
  8. Ароматизатори в рідинах для вейпу бувають штучними або натуральними. 
  9. Задля зменшення в‘язкості та надання солодкого смаку, у складі є пропіленгликоль.
  10. Якщо відразу запускати високу потужність на вейпі, то рідини з великою кількістю гліцерину згорають при підвищенні температури. надаючи характерний смак.

На закінчення слід додати, що ринок стрімко зростає, і виробники намагаються постійно розширювати асортимент, а також розвивати нові технології та складові для покращення пару.

254