Вейпінг або чому нова субкультура стає дедалі популярнішою

Для одних вейпінг – це мода, для інших – спосіб життя. Вейпер «курить» за допомогою електронних сигарет і виділяється з натовпу цими сучасними пристроями. При цьому електронні сигарети мають значно менший негативний вплив на здоров'я курця, а також позбавлені багатьох додаткових недоліків, таких як:

  • одноманітний смак;
  • неприємний запах;
  • подразнення легень від тютюнових виробів.

Хто такий вейпер?

Курець – це людина, яка палить традиційні сигарети, часто дуже залежна від нікотину. З іншого боку, вейпер це користувач електронної сигарети. На відміну від диму, що утворюється при спалюванні тютюнового листя, електронна сигарета генерує лише хмару пари у вигляді аерозолю.

Процес «куріння», що відбувається в цьому пристрої, називається «ширянням» або «вейпінгом». Це рішення дозволяє практично повністю усунути більшість шкідливих здоров'ю речовин, що утворюються під час куріння традиційних сигарет.

Чи безпечний вейпінг?

Для електронних сигарет характерна відсутність такого негативного впливу на здоров'я, як у випадку класичних сигарет. Завдяки цьому їх можуть використовувати як люди, яким потрібний нікотин, так і ті, хто просто хоче насолоджуватися ароматною парою.

Їх використовують уже багато років для практичної мети: вейп пристрою дозволяють завзятим курцям швидше вилікуватися від згубної звички, переважно завдяки наявності рідин з різним вмістом нікотину.

Залежна людина може поступово купувати рідини з меншим і меншим вмістом речовини, що викликає звикання і, таким чином, відучувати організм до тих пір, поки тіло не прийде «в норму». Процес, звичайно, тривалий, але на відміну від інших форм відмови від залежності, більш «щадний»: багато затятих курців є залежними не від самого тютюну, а від акту куріння.

Електронні сигарети можуть використовувати і люди, які не залежать від нікотину. У продажу є відмінні рідини без цього компонента, які не викликають ніякого фізичного звикання. Це дуже важливо для людей, які цінують здоров'я своє та оточуючих, віддаючи перевагу правильному підходу до життя.

Вейпер – хто він насправді?

Кожна людина, яка використовує електронні сигарети, є вейпером. Під цією назвою розуміється процес, що відбувається в самому пристрої і полягає в перетворенні рідини на пару. У випадку з цигарками йдеться про процес куріння, а у випадку з електронними моделями про вейпінг.

Вейпери віддають перевагу смаку. Вони прагнуть знизити негативний вплив куріння на здоров'я. Більшість людей, які не дбають про здоров'я та безпеку, вибирають традиційні сигарети, повні смол та великої кількості нікотину.

Вейпер дотримується зовсім іншого принципу і таким чином оберігає своє життя та забезпечує комфорт оточуючим. Пара, що створюється пристроєм, не вбирається в шкіру, не викликає неприємного запаху з рота і осідає на одязі, на відміну від класичного сигаретного диму.

222