Вибір інгредієнтів для самозамісу

Вейпінг - це не просто альтернатива звичайному курінню. Це вже без перебільшення, свого роду, окрема субкультура. Кількість вейперів з кожним роком стає все більшою і більшою.

У чому ж саме причина такої величезної популярності? Якщо бути до кінця відвертими, то причин тут кілька:

 • великий вибір рідинз різним складом;
 • можливість самому вибирати той чи інший склад;
 • різноманітні смаки та аромати;
 • відсутність заборон на паріння вейпів у громадських місцях;
 • приваблива ціна.

Однак головною фішкою вейпінга можна назвати можливість самозамісу.


Що це таке і з чим його… змішують?

Самозаміс - це змішування різних інгредієнтів для підготовки рідин для паріння. Те, що отримуємо на виході, теж називають самозамісом.

Як правило, у складі самозамісу надходять 6 основних продуктів у тій чи іншій пропорції:

 • пропіленгліколь;
 • гліцерин;
 • основа;
 • дистильована вода;
 • нікотин;
 • ароматизатори.

В основному самозаміс роблять досвідчені вейпери, яким хочеться спробувати щось нове або створити власну рідину з неповторним смаком. Головне питання, яке цікавить починаючих вейперів, які все ж вирішили зробити самозаміс, це як правильно вибрати та сформувати інгредієнти для нього? Попередньо, слід сказати про те, що всі речовини повинні бути найвищої якості.

Пропіленгліколь (PG) - один із обов'язкових інгредієнтів, які використовуються при самозамісі. Від нього залежить міцність і сила удару по горлу (тротхіт). Ідеальне сполучення пропіленгліколя до глицерину становить 50 на 50. Очистка повинна бути не менше 99%

Гліцерин (VG) - абсолютно гіпоалергенний продукт, який застосовується у косметології та харчовій промисловості. Більше всього, не використовуйте аптечний гліцерин, навіть якщо він має високу ступінь очищення. Багато вейперів вважають, що аптечний гліцерин має гіркуватий присмак. Найкращим виробником глицерину та пропіленгліколя є німецька фірма BASF.

Вейп-магазин Temptation пропонує доступні ціни на пропіленгліколь, гліцерин та готову основу преміум-класу фірми BASF. Готова основа - це, по суті, готова суміш пропіленгліколя та глицерину. Крім того, іноді в неї може входити і нікотин у різних пропорціях.

Використовувати основу дуже зручно тим, хто тільки почав займатися самозамісом, але ще погано орієнтується у правильному співвідношенні інгредієнтів. У готову основу потрібно лише додати ароматизатори та виділити час, необхідний для підготовки рідини.

Ароматизатори. Ось той самий момент, де є місце для розгортання креативу. Ароматизаторів на сьогоднішній день сотні і навіть тисячі. Всі вони різні: солодкі та солені, тютюнові та тонізуючі, ягідні та фруктові, десертні та кремові. Давати які-небудь рекомендації щодо ароматизаторів неможливо. Адже це справа смаку кожного вейпера. Однак не зайвим буде уточнити, що існують синтетичні та натуральні ароматизатори.

Синтетичні володіють більш насиченим смаком, у них доступна ціна. Однак їх використання в неправильному дозуванні може призвести до алергічної реакції. Найкращий виробник синтетичних ароматизаторів -  марка TPA від американського виробника.

Натуральні ароматизатори менш насичені, але їх використання абсолютно безпечне для людського організму. Найкращими натуральними ароматизаторами є Capella (США) та Solub Arome (Франція).

Наш інтернет-магазин вейпу Temptation пропонує вам придбати за доступними цінами все необхідне для ідеального та яскравого паріння. Вся продукція преміум-класу. Ми поважаємо своїх клієнтів і тому реалізуємо тільки сертифікований та протестований товар.

Звоніть нам і шукайте продукцію для вейпу преміум класу. Станьте частиною яскравого світу вейпінгу вже сьогодні!\


Вейп-рідини 

795