Вибір рідини для вейпу

Якщо задати багатьом вейперам одне і те ж питання: "Яка рідина для вейпу найкраща?" - ви ніколи не отримаєте однозначної відповіді. Більш того, швидше за все, що ви і двох однакових відповідей не знайдете. І справа може бути зовсім не в якості різних продуктів для вейпінгу, а в самих уподобаннях вейперів. Як то кажуть, на смак і колір товаришів немає!

І все ж деякі критерії якості і смакових уподобань більшості вейперsв можна визначити за попитом на ту чи іншу рідину, смак і навіть торгову марку.

Для початку слід сказати кілька слів про те, що ж представляє з себе рідина для вейпу? І що таке вейпінг в цілому?


Вейпінг - це процес куріння електронної сигарети, вейпів та інших подібних пристроїв. Рідина для вейпа - це рідина, до складу якої входять чотири основні компоненти:

 • Пропіленгліколь.
 • Гліцерин.
 • Нікотин (не завжди).
 • Ароматизатори.

Співвідношення цих компонентів в рідинах вибирає сам парильник. Від кількості відсотка того чи іншого компонента в рідині буде залежати:

 • якість паріння;
 • щільність рідини;
 • м'якість;
 • сила удару по горлу;
 • смакові якості;
 • міцність.

Коли виробництво рідин для вейпу тільки починалося, вони істотно відрізнялися від тих жиж, що в основному парять сьогодні. Спочатку виробники вейп рідин, як правило, додавали в неї один ароматизатор. Тому в основному рідини були з одним певним смаком. Ясна річ, що ні про яку гру смаків або післясмак мови не йшло. Крім того, деякі рідини були зроблені на основі компонентів низької якості, та й до того ж, в неправильних пропорціях.

Сьогоднішній асортимент рідин здатний задовольнити потреби кожного вейпера як початківця, так і досвідченого. Співвідношення основних компонентів теж абсолютно різні. Кожен виробник намагається зробити рідини ідеальними за всіма параметрами. Однак, хтось робить ставку на пропіленгліколь (PG), який відповідає за силу удару по горлу. Крім того, пропіленгліколь допомагає краще розкритися всім смакам і ароматів.

Хтось віддає перевагу гліцерину, керуючись бажанням зробити процес паріння більш насиченим і хмарним. Від кількості і якості гліцерину (PG) залежить кількість і щільність пари. Щоб зрозуміти, яке саме співвідношення цих компонентів потрібно саме вам, слід знати наступне:

 • Для яскравого смаку - 50PG / 50VG.
 • Більше хмарності - 40PG / 60VG.

Що стосується нікотину, то тут все залежить від того, з якої причини ви стали вейпером. Якщо ви вирішили за допомогою вейпа відмовитися від звичайних тютюнових сигарет, то вам краще використовувати нікотинові рідини. Поступово зменшуючи дозу нікотину в них. Але якщо ж ви вирішили випробувати вейп просто для задоволення, тоді ми радимо вам парити безнікотинові рідини для вейпа.

Про шкоду нікотину сперечатися ми не станемо. Однак, справедливості заради, варто зауважити, що наш організм виробляє нікотинову кислоту, а значить, ця речовина добре засвоюється організмом. До того ж, в звичайних сигаретах нікотин не настільки небезпечний, як небезпечні смоли, що входять до їх складу.

Ароматизатори, як правило, використовують у харчовій промисловості. До речі, як і пропіленгліколь, і гліцерин. Тому, особливої шкоди від них немає. А ось смаки і аромати, здатні здивувати. Єдине застереження слід зробити тим, хто любить робити самозаміс для вейпінга. З ароматизаторами, та й з іншими речовинами слід бути дуже обережними. Їх надлишок в рідинах у деяких вейперів може викликати алергічні реакції.

Магазин вейпу Temptation пропонує вам не ризикувати, купуючи вейп-продукцію сумнівної якості, а придбати за доступною ціною рідини і компоненти для самозамісу преміум класу. У нас широкий асортимент, який може задовольнити потреби і бажання кожного вейпера. Зв'яжіться з нами прямо зараз, і дуже скоро ви відчуєте, яким легким, приємним і яскравим може бути процес вейпінгу.


Фруктові рідини для вейпінгу

855