Знаменитості, які обирають вейп

Безумовно, вейп-культура сьогодні переживає активне зростання та розвиток. Спочатку вейпінг став вибором молоді, яка хотіла активно та весело проводити свій вільний час із друзями, але сьогодні електронні сигарети асоціюються і з багатьма відомими людьми.

Наш магазин зробив добірку деяких знаменитостей, які сьогодні активно використовують вейпи і не гребують з'являтися з подібними гаджетами на публіці та у громадських місцях:

  • Семюель Л. Джексон.

74-річний актор та продюсер американського походження — одна з відомих особистостей, яка відкрито демонструє свою любов до вейпінгу. У актора, чия популярність також широко зросла завдяки ролі у фільмі «Джанго звільнений», є безліч фотографій у мережі з різними вейп-гаджетами.

Декілька років тому Семюель Джексон читав у прямому ефірі по телевізору вірш, насолоджуючись моментами, коли курив вейп. Пишаючись своїми досягненнями, актор продовжив свій вірш «Хлопчик зустрічає світ», видихаючи кожен рядок.

  • Мішель Родрігес.

Відома своїми фільмами "Форсаж", "Спецназ", "Оселя зла" та багатьма іншими фільмами, 44-річна мешканка Техасу часто знімається, насолоджуючись своїми затяжками. Мішель, яка отримала прізвисько «вейп-вамп», майже не виходить надвір без чергового вейпу в руках.

  • Саймон Коуелл.

Суддя конкурсу "Britain's Got Talent" Саймон Коуелл завжди був у центрі уваги, насолоджуючись своїми сигарами. Проте лише наприкінці 2022 року продюсер із Англії зайнявся вейпінгом, заявивши про побоювання щодо здоров'я свого сина. Саймон, який колись жартував про свою звичку курити «80 цигарок на день», нарешті зав'язав із шкідливою звичкою за допомогою вейпів.

  • Річард Хаммонд.

Журналіста англійського походження та зірку «TOP GEAR» іноді помічають, коли він насолоджується вейпінгом. У кількох інтерв'ю телеведучий записав, що ніколи не курив. Однак між зйомками його кілька разів помічали цигарки, що ширяють вейп.

  • Кеті Перрі.

Каліфорнійська співачка не може стримати своєї любові до вейпінгу. Нещодавно її помітили із вейпом Twist на її вечірці на честь Дня праці. На вигляд Перрі можна було сказати, що вейпінг приносить їй достатньо задоволення.

  • Том Харді.

Актор, що народився в Англії, завжди використовує вейп гаджети на публіці навіть під час своїх інтерв'ю. Спочатку актор був шанувальником традиційних сигарет, але після того, як лікарі заборонили йому курити, він перейшов у стан прихильників вейпінгу.

Чи є вейпінг здоровим?

Досі триває безліч досліджень про те, чи корисний вейпінг для здоров'я. Але на даний момент відомо, що вейп-набори — найкращий вихід для тих, хто хоче позбутися тютюнової залежності. Тим не менш, вейпінг є незаконним для неповнолітніх і має продаватися лише особам віком від 18 років.

207