Еко-вейпінг – поради фахівців

Насправді багато вейперів вже можуть поплескати самі собі хоча б за те, що перестали робити свій внесок у сотні мільйонів недопалків, які щодня викидаються по всьому світу. Крім того, велике задоволення можна отримати і від того факту, що вейпінг не погіршує величезну проблему вирубування лісів та деградації навколишнього середовища, спричинену вирощуванням тютюну.

Можна привітати себе також і з тим, що ви перестаєте цькувати себе і оточуючих токсичним димом від сигарет, стали зовні виглядати значно краще, та й почуваєтеся набагато здоровішим. Але чи достатньо цього?

Слід розуміти, що вейпінг не зовсім нешкідливий для навколишнього середовища, тому так важливо, щоб ми всі вносили свій внесок в охорону своєї планети. Звичайно, ніхто при цьому не заважає вам насолоджуватись щоденною дозою суперсолодкого щербету або апетитного ментолу.


Що потрібно пам'ятати

Усі батареї для вейп-пристроїв, включаючи вбудовані та знімні, повинні бути правильно утилізовані в кінцевому підсумку. Фахівці рекомендують викидати старі батареї у спеціальні кошики для утилізації, які завжди можна знайти у великих супермаркетах чи автозаправних комплексах.

Ще один спосіб використовувати екологічно чистий підхід до вейпінгу - це не викидати, а передавати будь-які рідини для електронних сигарет, які вам не подобаються, друзям, знайомим чи сім'ї. Подарувати рідину для електронних сигарет замість того, щоб викидати її, це чудовий спосіб зменшити вплив на довкілля.


Утилізація електронної рідини

Але що робити, якщо у вас є рідина для електронних сигарет, яка вам не подобається, але нікому її віддати? Викинути у відро для сміття – не варіант, адже діти або домашні тварини можуть знайти рідину для електронних сигарет і проковтнути її, що, у свою чергу, може призвести до токсичного отруєння.

Найбезпечнішим і найменш шкідливим варіантом було б використовувати абсорбуючий матеріал, такий як:

  • дрібна тирса;
  • деревна стружка;
  • натуральний наповнювач для котячого туалету тощо.

З його допомогою можна вбрати рідину для електронних сигарет, перш ніж помістити її в біорозкладний пакет і викинути в безпечний бункер.

Те саме стосується пластикових пляшечок з-під рідини, які мають перероблятися на спеціальних заводах з утилізації та переробки. Після переробки з цієї сировини можна зробити нові пляшечки, не завдаючи шкоди природі.

Ви також можете утилізувати і самі корпуси електронних сигарет, оскільки скляні, пластикові та металеві компоненти їх цілком придатні для вторинної переробки.

381