Якщо ви вважаєте себе справжнім вейпером, і у вас запланована літня відпустка з авіаперельотом, вам слід подумати не лише про те, якого кольору купальники взяти із собою. Одним з важливих питань є обмеження на перевезення вейп пристроїв і саме ширяння в певних місцях.
Слід розуміти, що в абсолютній більшості аеропортів по всьому світу років дозволено тільки в спеціально відведених місцях. У самому залі аеропорту використовувати вейп пристрою суворо заборонено – це може призвести до отримання штрафу.
Чи можна провозити електронні сигарети літаком?
Вейп-приладдя зазвичай перевозять у ручній поклажі з міркувань безпеки та власного спокою. Це стосується як акумуляторних блоків, і резервуарів з електронною рідиною. На цьому наполягають багато авіакомпаній та їхні служби безпеки.
Просто переконайтеся, що ваш вейп-набір добре захищений для подорожей у спеціальному переносному футлярі, а акумуляторна батарея витягнута. Скільки можна взяти із собою рідини для електронних сигарет? Для перевезення слід використовувати пластикові ємності, а максимальний запас, який можна взяти на борт, не повинен перевищувати 100 мл.
Чи можна ширяти в самому літаку? Як і куріння, вейпінг суворо заборонено під час польотів. Розраховувати на те, що ви зможете крадькома попарити в туалеті не варто. Це може загрожувати вам не лише штрафними санкціями, але навіть зняттям з рейсу в окремих авіакомпаніях.
Як не дивно, деякі авіакомпанії, такі як British Airways і Ryanair, іноді продають електронні сигарети в літаках, але вам, як і раніше, не дозволяється використовувати їх у польоті. Якщо ви не можете відмовити від звичної дози нікотину, слід подумати про простіші способи (нікотиновий пластир, наприклад).
Вейпінг під час відпочинку
Дуже багато вейперів помилково вважають, що достатньо лише дістатися місця призначення, після чого всі обмеження на вейпінг будуть зняті. Сміємо вас запевнити – це не так! У багатьох країнах та готелях вейпінг офіційно заборонено, тому це питання слід з'ясувати заздалегідь ще перед плануванням своєї відпустки.
У більшості країн Європи можна використовувати та носити з собою набори для вейпінгу у спеціально відведених громадських місцях, хоча в деяких місцях дозволено вейпінг лише без нікотину. Серед країн, де за вейпінг можна нарватися на величезні штрафи, можна відзначити:
- Норвегію;
- Об'єднані Арабські Емірати;
- Бразилію;
- Сінгапур;
- Аргентину та Уругвай.
Якщо ви сумніваєтеся щодо легальності своєї подорожі з вейпом, обов'язково ознайомтеся із правилами використання електронних сигарет у країні, куди плануєте поїхати у відпустку. Про всяк випадок також ознайомтеся з правилами та обмеженнями обраної для перельоту авіакомпанії та аеропорту.